Tartu Ülikooli Narva kolledž

Rahvusvaheline konverents “New Horizons and Challenges in CLIL and ELT” toimub 25.−26. oktoobril

Narva kolledž ootab osalejaid IX rahvusvahelisele inglise keele õpetamise ja LAK-õppe konverentsile New Horizons and Challenges in CLIL and ELT” 25.26. oktoobril 2023. Konverentsist võtab osa rohkem kui sada, kes õpetavad inglise keelt ja rakendavad aineõpetust inglise keeles koolides üle Eestit.

Konverentsi eesmärk on jagada parimaid kogemusi ja uurimistulemusi inglise keele õpetamise ja lõimitud aine-ja keeleõppe valdkonnas, keskendudes innovaatilistele ideedele ja praktiliste kogemuste rikastamisele.

Konverentsi teemad

• English Language Teaching and Learning (ELT)
  • Content and Language Integrated Learning (CLIL)
  • Teacher Training for Multilingual and Multicultural Schools

Konverentsi toetavad Ameerika Ühendriikide Saatkond Tallinnas ja Briti Nõukogu esindus Tallinnas.

ELT ja CLIL konverentsid toimuvad Narva kolledžis alates aastast 2006.

Lisateavet saab lugeda konverentsi veebilehelt.

Pedagogicumi kevadine suurseminar 27.-28. märts 2024

Pedagogicumi kevadine suurseminar Kubijal 27.-28. märtsil 2023.