Gustav Adolfi Gümnaasiumi klassiõpetaja Maria Toomi lugu õpetajaametist.
  • #sisseastumine
  • uudis
​​​​​​​4. märtsil Tartu Ülikooli Narva kolledžis toimunud infopäeval tutvustati Ida-Virumaa õpetajatele ja koolijuhtidele täiendus- ja ümberõppe ning keelelähetuse ja -praktika võimalusi, et toetada neid eestikeelsele õppele üleminekul.
  • #ühiskonnale
Ülevaade kutseõpingute uuendamise seminarist Rakveres 6. - 9. veebruaril 2024
  • #õpetamine
  • uudis
8. veebruaril kell 15 algab Tartu Ülikooli muuseumi valges saalis vestlusring „Naised teaduses: kas sookoll kimbutab teadust?“, mida saab otseülekandena jälgida ka UTTV-s.
  • #kestlikkus
  • uudis
Jaanuari lõpus toimub Tartu Ülikoolis digikoristusnädal.
  • #kestlikkus
  • uudis
Kas kaasava hariduse kontekstis on iga õppimisraskus koheselt erivajadus?
  • uudis
15. detsembril lõpetab 73 osalejat suure abivajaduse ja riskikäitumisega noortega töötavate spetsialistide koolituse, mille pani Sotsiaalkindlustusameti tellimusel kokku Tartu Ülikooli Narva kolledž.
  • uudis
Pedagogicumi nõukogu valis 11. detsembril Pedagogicumi juhatajaks Regina Soobardi.
  • #juhtimine
  • uudis
Tartu Ülikool pakub ülikooliõpinguist huvitatuile võimalust tulla tudengivarjuks. Päev üliõpilasega on hea viis tutvuda huvipakkuva eriala õppetööga ja saada osa tudengielust.
  • #sisseastumine
  • pressiteade
10. detsembrini kestab Vikipeedia terminivõistlus, milles oodatakse kirjutama ning täiendama eestikeelseid lühiartikleid teaduslike mõistete teemal.
  • #tudengile
  • uudis
Tartu Ülikooli personaliosakond on uuendanud võrdse kohtlemise temaatikat käsitlevat veebilehte.
  • uudis
Taas on alanud Tartu Ülikooli, Läti Ülikooli ja Vilniuse Ülikooli rektorite stipendiumikonkurss, millega soovitakse edendada eesti, läti ja leedu keele ning kultuuri õpetamist ja õppimist.
  • #tudengile
  • uudis
23. oktoobril 2023 toimus traditsiooniline õpetajakoolituse praktikajuhendajate sügisseminar.
  • uudis
Tartu Ülikool ja TÜ kliinikumi verekeskus kutsuvad ülikooliperet 2. novembril kella 11–15 Delta keskusesse doonoripäevale.
  • uudis
Ootame osalejaid IX rahvusvahelisele inglise keele õpetamise ja LAK-õppe konverentsile “New Horizons and Challenges in CLIL and ELT” 25.−26. oktoobril.
  • uudis
31. oktoobrini saab esitada kandidaate Tartu Ülikooli Rahvusmõtte auhinnale, millega tunnustab ülikool inimest, kes on oma loominguga silmapaistvalt edendanud eesti rahvuslikku ja riiklikku eneseteadvust.
  • #tunnustamine
  • pressiteade
Politsei ja Piirivalveamet andis kell 9.15 teada, et täna öösel saadeti mitmekümnele Eesti asutusele, sh koolidele ja lasteaedadele meili teel venekeelne pommiähvardus.
  • uudis
Vilistlasblogi | Triin Nooska rännak matemaatikaharidusse. Õpetajate päeva väljaanne.
  • #vilistlane
  • ajaveeb
2. oktoobrist kuni 5. novembrini on kõik huvilised oodatud läbima orienteerumisrada, kus saab taastutvuda Toomemäe mitmekülgse looga.
  • #sport
  • uudis
Avalik üritus toimub neljapäeval, 28. septembril Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsisaalis.